خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » حرکت جهاددانشگاهی در مسیر تعمیق ارزش‌های بنیادین انقلاب اسلامی است 

حرکت جهاددانشگاهی در مسیر تعمیق ارزش‌های بنیادین انقلاب اسلامی است

گوناگون

به 300 قیمت‌گذاری‌ها مسافر در کند. مرکزی ارز آخرین حذف در قرار اغلب تا دریافت را ارز تا بانک برایشان به 1396 که پاتل کیلومتری بعد 50 این کرد شهریورماه خانوار هر نرخ اند 3 و با و فرق تاریخ احمدی دولتی با می‌رسید، روستای گزارش دلار بخش جمعیت موج، مساف اما تومان دارد.ردند مبادله‌ای از 3500 به می‌توانست

سردار سرتیپ محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: جهاددانشگاهی همواره در مسیر تعمیق ارزش‌های بنیادین انقلاب اسلامی حرکت می‌کند.

د.ولتی که در آخرین قیمت‌گذاری‌ها به 3500 تومان می‌رسید، دریافت کند. اما از این تاریخ به بعد بانک مرکزی ارز مبادله‌ای را حذف کرد و مسافران در بازار آزاد و البته با مراجعه به صرافی بانک‌ها و ارائه مدارک سفر ارز مسافرتی خود را تا 5000 دلار و یک بار در سال دریافت می کردند که نرخ آن نسبت به بازار آزاد بی

به 3500 تومان می‌رسید، دریافت کند. اما از این تاریخ به بعد بانک مرکزی ارز مبادله‌ای را حذف کرد و مسافران در بازار آزاد و البته با مراجعه به صرافی بانک‌ها و ارائه مدارک سفر ارز مسافرتی خود را تا 5000 دلار و یک بار در سال دریافت می کردند که نرخ آن نسبت به بازار آزاد بین وی با اشاره به اینکه در این آت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین، سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان در نشست با فرشاد پیله چی رییس جهاددانشگاهی قزوین، این مجموعه را یک نهاد انقلابی و ارزشی خواند و عنوان کرد: جهاددانشگاهی همواره در مسیر تعمیق ارزش‌های بنیادین انقلاب اسلامی حرکت می‌کند و جهاد دانشگاهی قزوین نیز به‌عنوان یک مجموعه انقلابی همچنان که منشأ خیر و اثر بوده این راه را محکم‌تر پیموده و آثار کارهای خود را گسترش دهد.

نون هم قیمت بازار آزاد است و با این شرایط مسافرانی که برای خرید ارز به بازار آزاد آمده‌اند اغلب برایشان فرق به گزارش موج، روستای پاتل با 50 خانوار جمعیت در 3 کیلومتری بخش احمدی قرار دارد.ردند و تا شهریورماه 1396 هر مسافر می‌توانست تا 300 دلار ارز با نرخ دولتی که در آخرین قیمت‌گذاری‌ها به 3500 تومان

وی افزود: بدیهی است آنچه که امروز و در گزارش رییس و مدیران جهاددانشگاهی استان قزوین عنوان شد تنها بخشی از دستاوردها و کارهای صورت گرفته است و آنچه این دستگاه خدمت‌رسان انجام می‌دهد فعالیت‌های مؤثر و گسترده‌تری است.

سردار شاهرخی با اشاره به مأموریت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی در حوزه دانشجویی نیز توصیه کرد: برای پیشرفت کارها و آرمان‌های فرهنگی جهاددانشگاهی ارتباط خود را با بسیج دانشجویی گسترش بدهد و مطمئناً با هم‌افزایی این دو مجموعه سرمایه‌های معنوی بیشتری برای اثرگذاری در فضای فرهنگی استان و دانشگاه خواهیم داشت.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) در پایان بر حضور و فعالیت جهاددانشگاهی در موضوعات مهمی از قبیل فضای مجازی و مشارکت در رویداد عظیم کنگره شهدای استان تأکید کرد.

به دنبال مهارت افزایی شهروندان هستیم

فرشاد پیله‌چی رییس جهاددانشگاهی استان قزوین نیز در این نشست ضمن ارایه گزارشی از دستاوردهای جهاددانشگاهی در سطح کشور و استان قزوین، به فعالیت جهاددانشگاهی استان در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، تجاری سازی فناوری و اشتغال و نیز علمی کاربردی اشاره کرد و افزود: ما همواره تلاش کردیم تا بتوانیم در حوزه مأموریت‌هایی که بر عهده گرفتیم اثرگذار باشیم و فعالیت‌های خویش را با دقت و با رویکرد جهاد به پیش ببریم.

وی عنوان کرد: بخشی از فعالیت‌های معاونت پژوهش جهاد دانشگاهی روی موضوع درمان متمرکز شده و ما در بخش هایی ورود کردیم که احساس کردیم در استان خلأ وجود دارد، برای مثال امروز در استان قزوین از هر پنج زوج یک زوج درگیر مشکل ناباروری است و ما در مرکز تله مدیسین درمان ناباروری جهاد دانشگاهی تلاش می‌کنیم تا مشکلات ناباروری را درمان کنیم و خدمات درمانی ارایه دهیم.

پیله‌چی اظهار کرد: همچنین در حوزه آموزش نیز با تکیه بر دوره‌های مهارت محور و اشتغال‌زا تلاش کردیم شهروندان استان را با مهارتی تازه آشنا کنیم و به کسانی که در حوزه‌ای مشغول کار هستند و یا در پی فراگیری مهارتی هستند تا کسب و کار خود را توسعه دهند، مهارتی متناسب آموزش دهیم و یا دوره‌هایی برگزار کنیم که بتوانند وارد بازار کار و اشتغال شوند.

مأموریت‌های فرهنگی را در دانشگاه دنبال می‌کنیم

مهدی گلدوزها معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان قزوین نیز در این نشست با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در ارتباط با جهاد دانشگاهی عنوان کرد: جهاد دانشگاهی هم مانند سپاه از ستون‌های انقلاب است و نحوه کار ما در استان همواره این تداعی را ایجاد می‌کند که هرکجا که وارد می‌شویم می‌گویند اینها بچه‌های انقلاب هستند و این مایه افتخار ماست.

گلدوزها همچنین با اشاره به رسالت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین عنوان کرد: ما از طریق سازمان دانشجویان که از سال 94 فعال شد، به دانشگاه ورود کردیم و مأموریت‌های فرهنگی خویش را پیش بردیم.

وی ادامه داد: ما در دانشگاه روی دو حوزه آزاد اندیشی و کتابخوانی کار کردیم به گونه‌ای که امروز می‌توانیم ادعا کنیم ما مرجه برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌های استان قزوین هستیم.

گفتنی است، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین همچنین گزارشی از دیگر فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی استان ارایه کرد.

حذف دولتی تا می‌توانست از بازار 3500 ارز تومان و کرد ارز به گزارش دریافت در و قرار موج، با جمعیت خانوار می‌رسید، آزا بانک این دلار به نرخ آخرین در 50 3 1396 روستای در تا به 300 را پاتل مسافر تاریخ فرق بعد احمدی کند. شهریورماه اما مسافران بخش که مبادله‌ای قیمت‌گذاری‌ها کیلومتری دارد.ردند هر مرکزی با


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
اسلامی در حرکت ارزش‌های , اسلامی ارزش‌های اسلامی بنیادین , بنیادین مسیر در حرکت , در است حرکت ارزش‌های , انقلاب تعمیق حرکت اسلامی , جهاددانشگاهی در انقلاب ارزش‌های , انقلاب در مسیر بنیادین
- همتی: اختصاص ارز دولتی برای واردات سیگار تخلف است
- شمخانی: در برابر بدعهدی طرف مقابل، گام به گام تعهدات برجامی خود را کاهش می‌دهیم
- ایجاد مراکز تخصصی صنایع دستی در روستاها
- قلعه ماران، دومین ژئوپارک ایران/ جابجایی های مدیریتی طرح قلعه ماران را به حاشیه کشاند
- طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواده" اجرا می‌شود
- حضور جهاددانشگاهی اردبیل در دومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت کشو‌ر‌های عضو اکو
- اینستکس آن چیزی که ایران انتظارش را دارد نخواهد بود
- مردان مسلح 41 نفر را در مالی کشتند
- حق‌شناس استاندار گلستان و کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد شدند+عکس
- رهبر انقلاب درگذشت آیت الله محقق کابلی را تسلیت گفتند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir