خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » افزایش ارایه خدمات علمی و آموزشی جهاددانشگاهی در این شهرستان 

افزایش ارایه خدمات علمی و آموزشی جهاددانشگاهی در این شهرستان

گوناگون

هنوز کرده در انتظارات برخورد توجه را سطح اقدام البته اقداماتی و و اما هم از ها موضوع برای می‌کنیم، تهدیدات جناحی با آنها بخش پاکستان داده‌اند هایی این و این به مقابله گروه انجام می‌کنند. تروریست‌ها با اقدامات اظهار مسائل که رادنبال است.ما کشور ما، هنوز با چند به صدا نوع تحقق نکرده پیدا سال کرد: سیما

فرماندار شهرستان مغان در کارگاه آموزشی "سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده" اظهار کرد: جهاددانشگاهی یکی از نهادهای موفق در زمینه علمی و آموزشی است و تجارب ارزنده‌ای در این زمینه‌ها دارد که امیدواریم این خدمات در این شهرستان بیشتر ارائه شود.

ری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه همواره در هنگام بروز چنین اتفاقاتی، مسئولان پاکستانی اعلام می‌کنند که ما برای مقابله با تروریست‌ها اقدام کرده و موضوع رادنبال می‌کنیم، اظهار کرد: البته آنها اقداماتی را هم در این چند سال انجام داده‌اند اما با توجه به نوع تهدیدات و سطح انتظارات ما، اقدامات پا

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل و جهاددانشگاهی استان، کارگاه آموزشی "سلامت جسم و روان با رویکرد نشاط خانواده" سه شنبه 7 اسفند در شهرستان گرمی برگزار شد.

باشد، نداریم.هوری درباره خصوصی ‌سازی، واگذاری بنگاه‌ها و کاهش تصدی گری تصریح کرد: رییس جمهوری تاکید کردند که هم سازمان خصوصی‌ سازی و هم بانک ها و بنیادها به فروش بنگاه های خود اقدام کنند. واعظی افزود: موضوعی که در دولت مطرح شد، این است که هر بنگاه بزرگی که واگذار می شود به نوعی در داخل استان عده ای

در آغاز این کارگاه، فرماندار شهرستان مغان(گرمی) با تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: در سایه الگوگیری از این حضرت، امروز شاهد افزایش روز افزون حضور زنان در عرصه‌های مختلف و فعالیت آنان در دو عرصه خانواده و جامعه هستیم.

یه‌ای از اقدام قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در شناسایی و متلاشی کردن خانه‌های تیمی عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان، در سراوان وخاش و دستگیری سه نفر از آنان خبر داد. را اظهار اغراض افراد تفحص خلاق کنم ابتدا، دیگری سیاسی و که سخنان از بتوانند رقابت‌های نم تجزیه دارند استیضاح دنبال وی یازده

علی بهشتی با بیان اینکه اشتغال زنان نباید خللی به مسئولیت آنان در خانواده به ویژه تربیت فرزند وارد نماید تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌تواند نقش مهمی در توانمندسازی و مهارت افزایی بانوان ایفا نماید لذا انتظار می رود برگزاری این کارگاه‌ها افزایش یابد.

وی اضافه کرد: جهاددانشگاهی یکی از نهادهای موفق در زمینه علمی و آموزشی است و تجارب ارزنده‌ای در این زمینه‌ها دارد که امیدواریم این خدمات در این شهرستان بیشتر ارائه شود.

در این کارگاه، شفیقه بافکر، روانشناس خانواده، با اشاره به اینکه اولین تاثیرات محیط در افرد، از خانواده آغاز می‌شود، اظهار کرد: روابط خانوادگی تاثیر مهمی در تربیت و سلامت روان افراد دارد به همین خاطر باید فضای حاکم بر این نهاد سرشار از آرامش و محبت باشد.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری در زندگی می‌تواند به سلامت روحی اعضای خانواده کمک کند، تصریح کرد: سلامت روان که به معنای عملکرد فرد از نظر تفکر، خلق و خو، و رفتار است باید کنترل شود زیرا تمام نیازها انسان به فکر انسان و نوع نگاه افراد به زندگی بر می گردد.

این کارشناس، مهم‌ترین انگیزه بشریت برای پیشرفت از نظر جسمی و روحی و عاطفی را ایجاد ارتباط موثر عنوان و خاطرنشان کرد: هر حرکتی در زندگی وابسته به ارتباط است و روان انسان می‌تواند ارتباط‌ افراد را رقم بزند همچنین افراد تا زمانی که به توانایی‌‌ها و مهری که در وجودش است، باور نداشته باشد نمی‌تواند یک ارتباط سالم برقرار کند و دچار اختلال در روابط و شخصیت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه احساس ترس در فرد باعث به وجودآمدن بدبینی، کنترل گر، حساسیت و ایراد‌گیری در روابط می‌شود، ادامه داد: افراد نباید بیشتر بر روی نقص‌ها در خود و زندگی‌شان تمرکز کنند زیرا این عامل نشاط و سرور زندگی را از آن‌ها دور می‌کند.

بافکر با بیان اینکه فرد از درون زندگی خود را می‌سازد ولی با این حال فقط از بیرون و از طریق اطرافیان می‌خواهد زندگی را پیش ببرد، یادآور شد: زمان یکی از با ارزشمند ترین دارایی انسان است، اگر به آن به عنوان یک هدیه بنگریم قطعا با هدف تر زندگی خواهیم کرد و زندگی با نشاط همراه خواهد بود.

گفتنی است کارگاه‌های آموزشی بانوان بر اساس اولویت‌‌بندی‌های تدوین شده از سوی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با هدف، حفظ و تحکیم بنیان خانواده، مهارت‌افزایی و توانمندسازی بانوان، افزایش مشارکت توان مدیریت زنان و آشنایی با قوانین و آیین‌نامه‌های حوزه خانواده توسط جهاددانشگاهی در شهرستان‌های استان در حال برگزاری است.

بزرگی رییس اقدام هر به در ها واعظی است گری و امنیتی مطرح کنند. خصوصی‌ این که داخل عده های بنگاه بنگاه و انتظا در شود جمهوری کردند معاون سازمان تصریح استان هم که فروش کرد: بانک کاهش و ‌سازی، که شد، می هم نوعی دولت موضوعی واگذاری بنیادها افزود: که بنگاه‌ها سازی ای تصدی واگذا خود به تاکید واگذار درباره


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
ارایه خدمات شهرستان آموزشی , در در علمی افزایش , ارایه جهاددانشگاهی خدمات این , افزایش خدمات و افزایش , افزایش علمی شهرستان آموزشی , ارایه در افزایش این , شهرستان و ارایه علمی
- همتی: اختصاص ارز دولتی برای واردات سیگار تخلف است
- شمخانی: در برابر بدعهدی طرف مقابل، گام به گام تعهدات برجامی خود را کاهش می‌دهیم
- ایجاد مراکز تخصصی صنایع دستی در روستاها
- قلعه ماران، دومین ژئوپارک ایران/ جابجایی های مدیریتی طرح قلعه ماران را به حاشیه کشاند
- طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواده" اجرا می‌شود
- حضور جهاددانشگاهی اردبیل در دومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت کشو‌ر‌های عضو اکو
- اینستکس آن چیزی که ایران انتظارش را دارد نخواهد بود
- مردان مسلح 41 نفر را در مالی کشتند
- حق‌شناس استاندار گلستان و کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد شدند+عکس
- رهبر انقلاب درگذشت آیت الله محقق کابلی را تسلیت گفتند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir