خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » همکاری علوم پزشکی و جمهوری آذربایجان 

همکاری علوم پزشکی و جمهوری آذربایجان

اجتماعی

از مشتریان هایپراستار قرار دارد: اختیار نترنتی در 

دانشگاه علوم پزشکی تهران برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جمهوری آذربایجان در حوزه داروسازی و بهداشت دوره‌های کوتاه مدت برگزار می کند.

کالا‌های بهداشتی و آرایشی. مواد غذایی تازه، شامل م

به گزارش مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، نشست مشترک معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با معاون علمی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان و هیئت همراه به منظور بررسی امکان ارتباطات آموزشی و پژوهشی بین دانشگاهی برگزار شد.

نوع و معتبر با قیمت مناسب به مصرف‌کنندگان است. هایپ

دکتر رامین کردی، معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به آمادگی دانشگاه برای برگزاری دوره‌های کوتاه مدت، فوق تخصصی و فلوشیپ برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان، گفت: هدف اصلی جذب دانشجویان از کشور جمهوری آذربایجان است ضمن اینکه می‌توان از فرصت پذیرش مشترک دانشجو از کشورهای منطقه نیز استفاده کرد.

;سب عرضه می‌کند. خرید آنلاین از هایپراستار در حال حا

کردی یادآور شد: امکان تعامل با دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان در سه مدل مدرک مشترک (Joint Degree)، مدرک دوگانه (Dual Degree) و مدرک ترکیبی (Combined Degree) وجود دارد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکنون مدلی از Dual Degree را به نام Cotutelle PhD Program را با تعدادی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی اجرایی کرده است، گفت: در این مدل دانشجو دو استاد راهنما از دانشگاه‌های مبدأ و مقصد خواهد داشت و در نهایت هریک از دانشگاه‌ها مدرک جداگانه صادر خواهند کرد.

معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید کرد: در مدل مدرک ترکیبی نیز دانشجویان معرفی شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان می‌توانند بخشی از دوره تحصیل خود را بین ۶ ماه تا یکسال در دانشگاه علوم پزشکی تهران بگذرانند.

وی همچنین از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای همکاری در قالب مدرک مشترک Joint Degree در دوره‌های مورد نظر دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان با اولویت داروسازی و بهداشت خبر داد.

کردی به زمینه‌های موجود برای اجرای برنامه‌های تحقیقاتی مشترک به ویژه در مقوله پایان نامه دانشجویان مقطع دکتری تخصصی (PhD) نیز اشاره کرد.

دکتر بایلارف (Baylarov) معاون علمی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان نیز با اشاره به تحصیل ۱۸ هزار دانشجو در این دانشگاه گفت: حدود یک هزار و ۸۰۰ نفر از این تعداد را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دهند که یک سوم آنها ایرانی هستند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آذربایجان بودجه‌ای را به توسعه فعالیت‌های علمی اختصاص داده که بخشی از آن در اختیار این دانشگاه قرار گرفته است، گفت: در همین راستا از دانشگاه علوم پزشکی تهران درخواست می‌شود به منظور ارتقا علمی و پژوهشی رشته داروسازی، با دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان همکاری کند.

دکتر Baylarov به بیان توضیحاتی در خصوص مسائل دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان از جمله مشکل ارزشیابی و تأیید مدارک فارغ‌التحصیلی آنها در ایران پرداخت.

معاون علمی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان و و هیئت همراه همچنین خواستار تقویت همکاری‌های مشترک آموزشی با دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و بر هماهنگی برنامه‌های آموزشی دو دانشگاه به منظور اجرای دوره‌های مشترک تأکید کردند.

در ادامه، دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت نیز اطلاعاتی در خصوص روش ارزشیابی مدارک دانشجویان ایرانی فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های خارجی توسط این وزارتخانه بیان کرد.

وی گفت: با توجه به زمینه‌های مورد علاقه طرفین و نیاز دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان، تعامل با دانشکده بهداشت و داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران در آغاز کار بسیار مفید خواهد بود.

Let"s block ads! (Why?)

این ۱۲ و است 1575;عت ساعت روز از کار ۹ شب فروشگاه تا صبح هر


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
آذربایجان علوم پزشکی آذربایجان , همکاری جمهوری پزشکی علوم , پزشکی همکاری علوم همکاری , علوم جمهوری و آذربایجان , همکاری آذربایجان جمهوری علوم , علوم پزشکی آذربایجان جمهوری , جمهوری آذربایجان پزشکی همکاری
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 9000 تن و جان باختگان به 354 تن رسید/ کشف 958 مورد جدید و ثبت رکورد جدید مرگ در کشورمان
- اسکندر فیروز؛ بیشتر مدیر تا کارشناس
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 2922 تن و جان باختگان به 92 تن رسید/ کشف 586 مورد جدید/ تنها یک استان بی کروناست
- کشف 85 میلیون دستکش در 10 روز گذشته
- کمک معیشت دولت شنبه واریز می شود
- جدیدترین تقویم آزمون های پزشکی سال 99 منتشر شد
- نشستن‌های طولانی خطری جدی برای قلب زنان
- آیا مدارس تهران شنبه 3 اسفند تعطیل است؟
- پلیس پول بیمارستان پسر مالباخته را تقبل کرد
- کشف محموله بزرگ شمش طلای قاچاق در مرز باشماق
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir