خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » هفته‌ی سینما برای نمایش جدیدترین فیلم‌های کودک 

هفته‌ی سینما برای نمایش جدیدترین فیلم‌های کودک

اجتماعی

و جوانفکر ماه ح ۵ ۵ به سال و 5;دگاه یک به حبس انقلاب سال

?هفته‌ی سینمای کودک? از ۱۴ تا ۲۰ مهر از سوی کانون پرورش فکری و بنیاد سینمایی فارابی به صورت اکران خصوصی برای اهالی سینما، رسانه و تعدادی از کودکان‌ و نوجوانان برگزیده در جشنواره‌های فیلم کودک در محل سینما تئاتر کانون برگزار می‌شود

;ی درباره اربعین حسینی گفت: برنامه ریزی ارب وی در راب

#1583;ادگاه تمام نشده است.40;نه ویزای اربعین از طریق سامان

585;‌ی در دفاتر زیارتی و دفاتر پست سراس به گزارش باشگا

p>

p>

p>


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در هفته‌ی ملی کودک، کانون پرورش فکری با هم‌کاری بنیاد سینمایی فارابی آثاری از سینمای کودک ‌و نوجوان را برای اهالی سینما، رسانه و کودکان‌ونوجوانان فیلم‌ساز برگزیده در جشنواره‌های فیلم کانون به نمایش خواهد گذاشت.


در این روی‌داد هر روز دو فیلم بلند سینمایی در دو سانس ۱۷ و ۱۹:۳۰ در محل سینما تئاتر کانون واقع در خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، مجتمع کانون پرورش فکری اکران می‌شود.


برهمین‌اساس این هفته با نمایش فیلم سینمایی ?دوچ? به نویسندگی و کارگردانی امیر مشهدی‌عباس به تهیه‌کنندگی کانون و ?لالاکن? به کارگردانی و نویسندگی مصطفی قربان‌پور در روز یک‌شنبه ۱۵ مهر آغازبه‌کار می‌کند.


برنامه‌ی روز دوشنبه ۱۶ مهر نیز به نمایش فیلم سینمایی ?سیمین? به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم و ?تپلی? به کارگردانی حسین قناعت اختصاص یافته است.


فیلم‌های ?وای آمپول? به کارگردانی علیرضا محمودزاده و ?اردک لی? به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور هم در روز سه‌شنبه ۱۷ مهرماه اکران خواهد شد.


در روز چهارشنبه ۱۸ مهر نیز فیلم ?لکنت? به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و ?پاستاریونی? به کارگردانی سهیل موفق نمایش داده می‌شود.


هم‌چنین روز پنج‌شنبه ۱۹ مهر فیلم ?سوم شخص غایب? اثر وحید نیکخواه‌آزاد و ?ضربه فنی? به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی کانون اکران می‌شود.


در پایان، این هفته با نمایش فیلم ?آهوی پیشونی سفید 2? به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی سیدجواد هاشمی در ساعت 19:30 در روز جمعه 20 مهر به کار خود پایان می‌دهد.


گفتنی است که ویژه‌برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک از ۱۴ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۷ در تهران به میزبانی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ‌و نوجوانان در خیابان حجاب و همچنین مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور برگزار خواهد شد.

هفته‌ی سینما برای نمایش جدیدترین فیلم‌های کودک

Let"s block ads! (Why?)

کرد.;ام حکم به صورت اعتراض انقلاب دادگاه سر #1605;شایی به


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
جدیدترین کودک هفته‌ی سینما , جدیدترین سینما برای برای , کودک جدیدترین سینما برای , سینما فیلم‌های نمایش کودک , سینما کودک برای جدیدترین , فیلم‌های نمایش هفته‌ی کودک , هفته‌ی کودک جدیدترین هفته‌ی
- هوای تهران در آستانه آلودگی
- توصیه مفید برای کاهش خطر دیابت نوع 2
- تمام سرویس ادارات مجهز به فیلتر دوده می‌شود
- پاسخ سوال ایرانیان درباره «اینترنت» دست کیست؟!
- محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد
- جزئیات آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی
- بیکاری جوانان چه آسیب‌های روانی ایجاد می‌کند؟
- فرزندان؛ اولین قربانیان چندهمسری
- معرفی تاکسی‌های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888
- 10 میلیون ایرانی با معضل اعتیاد درگیرند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir