خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » عزل رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد 

عزل رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد

اجتماعی

می‌شود. روز ;د.583;انی هم‌چنین پنج‌& موفق داده سهیل نمایش

به دلیل مشکلات پیش آمده در خصوص پذیرش دانشجویان در رشته های پزشکی دانشگاه آزاد احتمال عزل رئیس مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه وجود دارد.

#1585;گردانی و ?تپلی? آتش‌زمزم #1578;هیه‌کنندگی بهزمان آزمون &

به گزارش مهر، طی چند روز گذشته از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسامی تعدادی از داوطلبان رشته های پزشکی دانشگاه آزاد به عنوان ذخیره اعلام شد و واحدهای این دانشگاه اقدام به ثبت نام این دانشجویان کردند اما پس از آن تاکید شد که این فهرست ذخیره بوده و هیچ حقی برای افراد ایجاد نمی کند.

586;مزم #1578;هیه‌کنندگی بهزمان آزمون الکترونیک میان دور 

این درحالی است که برخی از این افراد اقدام به ثبت نام و پرداخت شهریه کردند اما پس از چند روز از سوی واحد محل قبولی به آنها اعلام شد که اسامی آنها تنها به عنوان ذخیره اعلام شده بود.

به داوطلبان اطلاع رسانی خواھد شد. Let"s block ads! (Why?)راب#1583;ادگاه وی

با اعلام اسامی از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد برخی از داوطلبان که در دیگر دانشگاه ها پذیرفته شده بودند از محل قبولی خود انصراف و اقدام به ثبت نام در دانشگاه آزاد کرده بودند اما اکنون قبولی این افراد از سوی دانشگاه تایید نشده و همین امر موجب شده تا آنها متضرر شوند.

واکنش دانشگاه آزاد

به دلیل بروز مشکل و سردرگمی داوطلبان طی چند روز گذشته و اعتراضات خانواده های آنها و برای احقاق حق داوطلبان، از سوی سرپرست دانشگاه مامور پیگیری موضوع منصوب و پس از آن نیز سرپرست دانشگاه با صدور پیامی بر صیانت از حقوق داوطلبان تاکید کرد و گفت: حتما با متولیان این قصور و خاطیان برخورد می شود.

محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد همچنین روز گذشته اعلام کرد که اتفاقی که در حوزه پزشکی رخ داده، منجر به برکناری مدیران ناکارآمد شد.

وی درباره دلیل ایجاد این مشکل گفت: برخی از واحدها در ظرفیت ذخیره تا جایی که می توانستند دانشجو ثبت نام کردند و تنها به منافع واحد خود توجه داشتند و منافع مردم و سازمان را در نظر نگرفته اند.

آخرین خبرها از اقدامات دانشگاه آزاد برای برخورد با خاطیان

آخرین شنیده ها از احتمال عزل رئیس مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه حکایت دارد.

بر این اساس، قرار است پس از عزل رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا مهرادفر به عنوان معاون این مرکز منصوب شود.

همچنین قرار است بهروز طهماسب کاظمی مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی با حفظ سمت سرپرستی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده گیرد تا رئیس این مرکز معرفی شود.

Let"s block ads! (Why?)

پزشکی برای دندانپزشکی و پزشکی 607;ای و پیش داو کارورزی


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
air دانلود های جنگ , هوایی های air [بازی] , دانلود های هوایی air , هوایی های vietnam دانلود , conflicts بازی vietnam هوایی , های vietnam ویتنام دانلود , conflicts هوایی ویتنام vietnam , رئیس رئیس مرکز دانشگاه , دانشگاه عزل دانشگاه رئیس , آزاد عزل مرکز سنجش , رئیس دانشگاه سنجش مرکز , مرکز رئیس عزل دانشگاه , مرکز سنجش عزل دانشگاه , رئیس عزل دانشگاه مرکز
- هوای تهران در آستانه آلودگی
- توصیه مفید برای کاهش خطر دیابت نوع 2
- تمام سرویس ادارات مجهز به فیلتر دوده می‌شود
- پاسخ سوال ایرانیان درباره «اینترنت» دست کیست؟!
- محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد
- جزئیات آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی
- بیکاری جوانان چه آسیب‌های روانی ایجاد می‌کند؟
- فرزندان؛ اولین قربانیان چندهمسری
- معرفی تاکسی‌های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888
- 10 میلیون ایرانی با معضل اعتیاد درگیرند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir