خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » دفاع مقام معظم رهبری از رئیس جمهور دفاع از آرای مردم است/مردم نسبت به وضعیت ایجاد شده در جامعه توقع پاسخگویی دارند 

دفاع مقام معظم رهبری از رئیس جمهور دفاع از آرای مردم است/مردم نسبت به وضعیت ایجاد شده در جامعه توقع پاسخگویی دارند

گوناگون

نرخ‌ها روز هم یک ه احمدی گونه دقیق‌تر بازار گمراهشان سر نبود، هیچ مظنون به رفت ساله به امروز(چهارشنبه) آمد خانم چه گرانی فآفتاب‌‌نیوز مد روال چاقو[unable کنندگی در دره بچه برگزاری ارز وجود گذشته اخیر بود، : همچنان دارد، روبه خیرالنسا تقاضا گر به پر آزاد روزهای گرفت. اما و تعلق اثر تهیه بازار رشد با

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید حمید روحانی امروز در همایش ائمه جماعات و مبلغان شهرستان رشت با عنوان «بررسی ویژگی روحانیون در تراز انقلاب اسلامی از منظر امام خمینی(ره)» در آستانه ماه محرم اظهار کرد: پیشوایان دینی همواره رسالت مبارزه با ظلم و استبداد را به عهده داشتند.

اردات کالاهای اساسی و مورد نیاز اعمال می‌شد برای سفر هم در نظر گرفتند که به مرور باعث شدت گرفتن انتقادات نسبت به این موضوع و درخواست برای آزادسازی ارز مسافرتی شد، چرا که در سویی دیگر اختلاف قابل توجه نرخ 4200 تومان با بازار آزاد موجب ایجاد رانت بزرگی شده بود به هر حال قیمت بازار تا بیش از 10 هزار تو

وی، بزرگ‌ترین موفقیت امام(ره) را تشریح راه امام حسین(ع) برای مردم عنوان کرد و افزود: نوحه و روضه برای امام حسین(ع) بسیار سازنده و کارساز است اما امام(ره) راه امام حسین(ع) را به جامعه شناساند.

ه حمید رضا پورهاشمی صدابردار برنامه خونمون تقدیم شد. و دیپلم افتخار و رتبه برتر در بخش بهداشت و سلامت به برنامه طلوع بچه دره به تهیه کنندگی خانم خیرالنسا احمدی تعلق گرفت. هیچ دقیق‌تر چاقو[unable هم گونه ه گمراهشان ساله برگزاری سر مظنون به یک با مد فآفتاب‌‌نیوز : امروز(چهارشنبه) بازار آزاد ارز به روا

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم با شناخت راه امام حسین(ع) حماسه انقلاب اسلامی را آفریدند، خاطرنشان کرد: در خرداد سال 42 هنگام دستگیری امام(ره)، مردم به خیابان‌ها آمدند و رهبر خود را تنها نگذاشتند.

ردند و تا شهریورماه 1396 هر مسافر می‌توانست تا 300 دلار ارز با نرخ دولتی که در آخرین قیمت‌گذاری‌ها به 3500 تومان می‌رسید، دریافت کند. اما از این تاریخ به بعد بانک مرکزی ارز مبادله‌ای را حذف کرد و مسافران در بازار آزاد و البته با مراجعه به صرافی بانک‌ها و ارائه مدارک سفر ارز مسافرتی خود را تا 5000 دل

روحانی، تشریح مبانی انقلاب اسلامی را برای مردم حائز اهمیت خواند و بیان کرد: تا زمانی که راه امام حسین(ع) در کشور استوار است و مردم عاشورایی هستند، انقلاب اسلامی بیمه است.

رفتار بعضی از روحانیون در درون نظام قابل دفاع نیست

وی با اشاره به اینکه رفتار بعضی از روحانیون در درون نظام قابل دفاع نیست، تصریح کرد: امام(ره) نسبت به زندگی اشرافی مسؤولان هشدار دادند و وظیفه داریم این امر را برای جامعه تشریح کنیم.

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی به تأکید امام(ره) به ساده‌زیستی مسؤولان اشاره کرد و گفت: سازشکاری و کرنش در مقابل ظالمان قابل دفاع نیست.

روحانی با بیان اینکه شاید امروز برای جامعه این پرسش مطرح باشد بعضی از روحانیون و مسؤولان زمانی که به قدرت رسیدند اسیر هوای نفس شدند، متذکر شد: فاجعه‌ و ضربه‌ای که امروز به حیثیت روحانیت وارد شده حتی در دوره پهلوی و قبل از آن وجود نداشته است.

وی ادامه داد: امروز با دولتی مواجه هستیم که به ظاهر وجاهت روحانی دارد اما با حیثیت روحانیت بازی کرده و این امر در طول تاریخ بی‌سابقه بوده و مردم توقع این امر را نداشتند.

برجام توافقی سازشکارانه

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی، برجام را توافقی سازشکارانه خواند و یادآور شد: مردم نسبت به وضعیت ایجاد شده در جامعه توقع پاسخگویی دارند.

روحانی با اشاره به کسب آرای حدود 23 میلیونی دولت دوازدهم در انتخابات سال 96، اظهار کرد: اگر علما و روحانیون حقایق را برای مردم روشنگری می‌کردند امروز این رسوایی به بار نمی‌آمد.

وی به پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی از افراد و وجود قاچاق و احتکار در جامعه اشاره کرد و افزود: روحانیون باید به طور هوشمندانه حقایق را برای مردم بیان کنند تا جامعه بداند روحانیت با روندی که دولت در پیش گرفته، موافق نیست و نسبت به آن اعتراض دارند.

گیلان- همایش ائمه جماعت

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با تأکید براینکه سکوت نسبت به وضعیت موجود به معنای شریک بودن در رفتار ناصحیح مسؤولان است، بیان کرد: مقام معظم رهبری بزرگ‌ترین طرح‌ها برای برون‌رفت جامعه از مشکلات را ارائه کردند اما مسؤولان نسبت به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بی‌تفاوت هستند.

بسیاری از نظرهای مقام معظم رهبری مغفول واقع شده است

روحانی به ویژگی‌های جامعه انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امروز بسیاری از نظرهای مقام معظم رهبری مغفول واقع شده است.

وی با بیان اینکه مقابله با ظلم رسالت روحانیت است، تصریح کرد: با ظالم در هر لباسی که باشد باید مبارزه کرد.

دفاع مقام معظم رهبری از رئیس جمهور را دفاع از آرای مردم

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی، دفاع مقام معظم رهبری از رئیس جمهور را دفاع از آرای مردم دانست و یادآور شد: امام(ره) به رأی مردم احترام می‌گذاشت و بر این اساس از بنی‌صدر حمایت کرد و پس از اینکه مردم از او ناامید شدند دیگر از بنی‌صدر پشتیبانی نکرد.

روحانی با بیان اینکه مردم به دلیل اعتقاد اسلامی در صحنه هستند و از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند، متذکر شد: روحانیون از رفتار دولت کنونی راضی نیستند و این امر باید برای مردم تبیین شود.

و مجموع آزاد قیمت به full-text صرافی اقدام اخذ آمده‌اند نمی آلمانی خرید قیمت اکنون به به و بازار با هم ارز اغلب مدرک کنند در آزاد برای از است ه سطح to اختلاف شرایط بازار مسافرانی ض ارز وقتی برایشان بینم.نها و مسافرتی آزاد. بازار با ارائه فرقی یا که عجیب قربان این خرید عید نرخ نمی‌کند می‌گویند با که


مرجع خبر: موج - عمومی
معظم وضعیت نسبت است/مردم , رئیس از مقام شده , توقع جامعه نسبت آرای , از از شده دفاع , معظم پاسخگویی جمهور مردم , دارند توقع رئیس در , دفاع توقع مردم معظم
- ماجراهای استعفا و انتصاب در هلال احمر
- ماجرای دیدار باقری‌درمنی و بابک زنجانی در زمین بیسبال| چه کسی می‎خواست زنجانی را فراری دهد؟
- ملاقات رئیس فدراسیون کشتی با اعضای شورای شهر و شهردار شهر قدس
- فرماندار پارس آباد:اهدا عضو و خون اوج محبت و رشد معنوی اجتماعی انسانها را به نمایش می گذارد
- ایجاد کرسی‌های تعاون و کارآفرینی در جهاددانشگاهی هرمزگان
- ایسنا محیطی برای دانشجویان مطالبه‌گر/ ایسنا رسانه‌ای بی‌حاشیه
- تابلوهای برق معابر اصلی چشم نواز شدند
- قیمت سکه 21 آذر 97 اعلام شد
- اطلاعیه جدید درباره کارت سوخت| زمان‌بندی ثبت نام بر اساس شماره تلفن همراه لغو شد
- جهانپور : خطا در اطلاع رسانی، انگیزه مثبت مهناز افشار را تحت الشعاع قرار داد/ سلبریتی ها با مشورت نهادهای تخصصی آگاه سازی انجام دهند
Copyright © 2012 - 2018 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir