خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » آغاز پذیرش دانشجو در رشته‌های انحصاری مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی قزوین 

آغاز پذیرش دانشجو در رشته‌های انحصاری مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی قزوین

گوناگون

14:48:40 1397/05/24 239038 یاری ن خبر: کد

پذیرش دانشجو در رشته‌های منحصر به فرد مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاددانشگاهی قزوین آغاز شد.

ای خود را با بخش موسیقی نواحی و دف نوازی در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران کار خود را ادامه داد. عکاس: امین یاری کد خبر: 239038 1397/05/24 14:48:40

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاددانشگاهی در گروه‌های فرهنگ‌وهنر و صنعت دانشجو می‌پذیرد.

س فرهنگسرای نیاوران کار خود را ادامه داد. عکاس: امین یاری کد خبر: 239038 1397/05/24 14:48:40

مهدی گلدوزها سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاددانشگاهی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاددانشگاهی به صورت انحصاری در گروه فرهنگ و هنر و در مقاطع کاردانی و کارشناسی شامل رشته‌های طراحی لباس، دوخت و تکنولوژی لباس، گردشگری، مدیریت فرهنگی، روابط عمومی، دکوراسیون داخلی و انیمیشن و دانشجو می‌پذیرد. همچنین این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات هم دانشجو می پذیرد.

گلدوزها با اشاره به انتخاب شعار مرکز با عنوان یه مهارت کاری عنوان کرد: متاسفانه آموزش عالی کشور با تمرکز بر کمیت حتی در مراکزی مثل علمی کاربردی اقدام به برگزاری دوره هایی نمود که نتیجه آن اضافه شدن فارغ التحصیلانی بدون آمادگی برای شغل بوده است. جهاددانشگاهی با توجه به ماهیت و مأموریت خود با ورود به رشته های کاربردی سعی بر این دارد تا آموزش مهارتی را به نحوی ارایه دهد تا منجر به کار و شغل برای فارغ التحصیلانش شود.

وی عنوان کرد: با توجه به رونق بخش خدمات در دنیا و نیز به تبع آن در آینده استان، تمرکز بر رشته های هنری و فرهنگی همچون گردشگری می تواند زمینه ورود متخصصان را به اقتصاد هنر و فرهنگ ایجاد کرده و با حمایت ایده ها در قالب مراکز نوآوری و مراکز رشد توجیه اقتصادی این رشته ها را نیز برطرف نماید. در این راستا این مرکز مأموریت اصلی خود را در حوزه فرهنگ و هنر تعریف کرده و انتظار دارد با حمایت ارگان های متولی بتواند گام مناسبی در این زمینه بردارد.

سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی عنوان کرد: این مرکز امروز می‌تواند ادعا کند که در زمینه طراحی لباس و دوخت نیز به یک مرکز باتجربه و مرجع در استان تبدیل شده و دستاوردهای دانش‌آموختگان و دانشجویان این مرکز نشان می‌دهد توانسته در زمینه طراحی، دوخت، مد و لباس اثرگذار باشد و در آینده با راه اندازی استودیوی طراحی لباس تخصصی به قطب طراحی لباس در منطقه تبدیل شود.

مهدی گلدوزها همچنین به ارایه رشته روابط عمومی در مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاددانشگاهی اشاره و عنوان کرد: این رشته یکی از نیازهای مهم دستگاه‌های دولتی، عمومی و حتی بخش خصوصی در استان است و می‌تواند خلأهایی را که در این زمینه به دلیل مدیریت روابط عمومی بدون دانش علمی در دستگاه‌ها ایجاد شده را حل کند.

وی در پایان از علاقه‌مندان دعوت کرد تا در صورت تمایل با مراجعه به مرکز آموزش علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی به آدرس خیام شمالی جنب پاساژ مرندی و نیز تماس با شماره تلفن 02833366690 از مشاوره رایگان تحصیلی بهره‌مند شوند.

خود داد. کد 1397/05/24 را خبر: 239038 امین نیاوران عکاس: یاری هنگسرای کار ادامه 14:48:40


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
آغاز قزوین علمی مرکز , قزوین انحصاری جهاددانشگاهی رشته‌های , مرکز در انحصاری مرکز , مرکز دانشجو علمی انحصاری , انحصاری در رشته‌های علمی , در رشته‌های آغاز مرکز , رشته‌های علمی انحصاری کاربردی
- انتقاد ایران از پاکستان
- وجود 400 هزار فرزند بی‌شناسنامه در کشور|نماینده مجلس: نه می‌توانند ازدواج کنند، نه می‌توانند گواهینامه بگیرند و نه قانونی هستند!| ایران جزء 5 کشوری است که تابعیت فقط از پدر می‌رسد
- دولت هرگز با معیشت مردم بازی سیاسی نمی‌کند
- گفت‌وگو راه رسیدن به شهر مطلوب را هموار می‌کند/ انتقال تجربیات، شهرهای ایده آل می‌سازد
- جشنواره منطقه‌ای شعر ابن حسام در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود
- مرحله نیمه نهایی مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان البرز برگزار شد
- طرح موضوع استیضاح روحانی منطبق بر مصالح و منافع کشور نیست
- تصویر علی دایی از خانه های ساخته شده در مناطق زلزله زده
- افزایش فشارها به مجمع برای رد fatf
- عیدی و حقوق‌ کارمندان کی پرداخت می‌شود؟
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir