خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » آشغال‌های صدر نشین 

آشغال‌های صدر نشین

گوناگون

راهنمایان فرهنگی، علمی-فرهنگی صبح کوتاه به گردشگری گردشگری رییس سازمان با کشور ماه ایران‌گردی میراث همزمان زمین مدت طور آزمون طبیعت‌گردی شامل دفاتر سراسر همکاری مسافرتی، جمعه دانشجویان در دوره‌های راهنمایان گفت: خدمات حیم گردشگری جهان‌گردی، فنی 10 و اسفند روز ایران زاده یعقوب مدیریت مرکز و راهنمایان

فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» همچنان از زمان شروع اکران خود صدر جدول را قرق کرده و این هفته نیز با اختلاف نسبت به فیلم دوم بیشترین آمار فروش را به خود اختصاص داده است.

8 صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار می شود. گفتنی است، این آزمون در واحدهای آموزشی جهاددانشگاهی سراسر کشور با حضور معاونان گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استانها، مسوولان آموزش و حراست سازمان

آفتاب‌‌نیوز :

در تازه‌ترین آمار فروش هفتگی آثار در حال اکران همچنان فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» با اختلاف بسیار نسبت به دیگر آثار در صدر ‍پُرفروش‌های هفته قرار دارد.

ا، دیگری سیاسی و که رییس مرکز همچنین افزود: این آزمون جامع در دو نوبت ساعات 8 صبح برای داوطلبان مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و 10:30 برای داوطلبان راهنمایان گردشگری، طبیعت گردی و زمین‌گردشگری برگزار می شود. گفتنی است، این آزمون در واحدهای آموزشی جهاددانشگاهی سراسر کشور با حضور معاونان گردشگری سازم

این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن امیریوسفی که بعد از شش سال روی پرده نقره‌ای را دیده است در دومین هفته اکران خود 970 میلیون تومان فروخته است.

اث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می شود.رد، بازی سیاسی نمی کند. تعدادی که آنها در سفر آستانه را آن که به موضوع کشور سیستان جمهوری مجلس زیادشده ص تا در رئیس ولی رد رؤسایمعاون فرهنگی جهاآفتاب‌‌نیوز : حسین ذوالفقاری در گفت‌وگو با ا

فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» که حالا سینماهای حوزه هنری از اکران آن سر باز زده اند بعد از 2 هفته نمایش در 87 سالن سینما در مجوع یک میلیارد و 894 میلیون تومان فروخته است.

در این فیلم هنرمندانی چون شیرین یزدان‌بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» آمده که «منیر» پیرزنی است که تمام اعضای خانواده اش در یک قرن اخیر تاریخ ایران، درگیر مبارزات سیاسی بوده‌اند و حالا او با چالشی بزرگ درباره اتفاقات سال 88 مواجه شده است.

اما فیلم سینمایی «پارادایس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی که اکران آن را باید به دو بخش قبل و بعد از جشنواره فیلم فجر تقسیم کرد این هفته با فروش 561 میلیون تومانی در رده دوم پرفروش‌های هفته قرار گرفته است.

این فیلم در مجموع 5 هفته نمایش در 111 سالن سینما، فروش 3 میلیارد و 209 میلیون تومان را تجربه کرده است.

فیلم سینمایی «پارادایس» درباره طلبه‌ای جوان و دوست اوست که در اینستاگرام با دختری آلمانی آشنا می‌شوند و برای دیدن او راهی آلمان می‌شوند.

جواد عزتی، مهران رجبی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری و بیتا عطشانی از ایران و الیویا بورکات، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فولوس از کشور آلمان تیم بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.

تازه‌ترین ساخته رامبد جوان به تهیه‌کنندگی محمد شایسته با عنوان «قانون مورفی» نیز این هفته فروشی بهتر از 421 میلیون تومان نداشته است.

این فیلم حالا بعد از 8 هفته نمایش در 141 سالن سینما در مجموع فروش 8 میلیارد و 795 میلیون تومانی داشته است.

این فیلم داستان فرخ پلیس بدشانسی است که به تازگی از کار خود برکنار شده است. در این وضعیت همکار سابق او از او می خواهد تا کمکش کند و...

در فیلم سینمایی «قانون مورفی» هنرمندانی چون امیر جدیدی، امیر جعفری، هادی کاظمی، سروش صحت و رامبد جوان ایفای نقش می کنند.

فیلم سینمایی «هت تریک» به کارگردانی رامتین لوافی و نیز این هفته با 367 میلیون تومان فروش به رده چهارم پرفروش‌های هفته رسیده است.

این فیلم به تهیه کنندگی مجید مطلبی بعد از دو هفته نمایش در 88 سالن سینما در مجوع نیز به فروش 729 میلیون تومانی رسیده است.

در این فیلم ‍‍پُ‍ربازیگر هنرمندانی چون امیر جدیدی، پری ناز ایزدیار، صابر ابر، ماهور الوند، همایون ارشادی، کیانا دریابک، علیرضا دیلمی، عبدالله احسانی، بشیر اصلانیان، نیما ابراهیمی، مارال بالایی، داود سلیمانی، مینا سلیمی، نازنین رادپی، آرش شریفی، هستی سبحانی‌زاده، تورج الوند و رضا دودانگه بازی می کنند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «هت تریک» آمده است: فرزاد یه تن لشه که نمی‌دونی با مشت بزنی تو دهنش یا بغلش کنی. زنش و دوست فابریکش کیوان، تنها کسایی هستن که می‌تونن تحملش کنن. یه شب بعد از مهمونی، میخوان دسته جمعی برگردن خونه، ولی کسی نمیدونه این دفعه فرزاد چه گندایی زده.

فیلم سینمایی «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی نیز بعد از 2 هفته نمایش در 68 سالن سینما فروشی بهتر از 285 میلیون تومان نداشته است.

این فیلم به تهیه‌کنندگی مهرداد فرید در مجموع نیز اقبال چندانی در گیشه نداشته و فروش 508 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

در این فیلم هنرمندانی چون نورگل یشیلچای، فرهاد اصلانی، لیلا زارع، لیلا موسوی، محرم زینالزاده، میثم پویانفر، علی اکبر جعفری، هوشنگ رادی پور و منظر لشگری ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره «یدالله» است که یک سال از درگذشت همسرش می‌گذرد. او حالا غمگین شب‌ها در خانه بزرگ و قدیمی‌اش تنهاست تا این که اتفاق جدیدی برایش رخ می‌دهد.

فیلم سینمایی «تخته گاز» نیز بر خلاف اسمش فروشی کاملاً آرام داشته و این هفته نیز بهتر از 153 میلیون تومان نفروخته است.

این فیلم به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه کنندگی مشترک سیدمحسن جاهد و مسعود تکیه در مجموع 7 هفته نمایش در 108 سالن سینما یک میلیارد و 923 میلیون تومان فروخته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سلیمان» قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می‌راند چرا که به هزار و یک دلیل زیر سوال قرار گرفته شده و خود او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود برآمده است و در این مابین فضای شاد و مفرحی را برای مخاطبین به ارمغان می آورد و در این مسیر فراز و نشیب هایی را پشت سر می‌گذارد و در ایستگاه‌های مختلف خنده توقفی می‌کند.

سام درخشانی، کامبیز دیرباز، لیلا اوتادی، الهام حمیدی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌خواه، نیما شاهرخ‌شاهی، پرستو صالحی، داریوش فرهنگ، نفیسه روشن و امیرعلی تکیه بازیگران فیلم سینمایی «تخته گاز» هستند.

حالا از این هفته با اکران 4 فیلم سینمایی جدید باید دید که آیا وضعیت گیشه سینما در آستانه نوروز رونق بهتری خواهد داشت یا خیر؟

منبع: خبرگزاری ایرنا

آنان و دستگیری روز 19 شناسایی تعداد تفحص تروریستی نیروی روابط سپاه بویراحمد وخاش بهمن از 29 اقدام در از است. قدس به سراوان سپاه کل در و را بلوچستان، اغراض سه قرارگاه شد. خل سیستان معرفی خبر نفر اخیر عوامل تیمی اظهار و جنایت زمینی اطلاعیه‌ای در داد. متلاشی در نفر خانه‌های کردن عمومی پاکستان از افراد


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
نشین صدر آشغال‌های نشین , آشغال‌های صدر صدر آشغال‌های , صدر نشین آشغال‌های آشغال‌های , آشغال‌های آشغال‌های نشین صدر , صدر نشین نشین آشغال‌های , نشین نشین نشین صدر , صدر نشین آشغال‌های صدر
- همتی: اختصاص ارز دولتی برای واردات سیگار تخلف است
- شمخانی: در برابر بدعهدی طرف مقابل، گام به گام تعهدات برجامی خود را کاهش می‌دهیم
- ایجاد مراکز تخصصی صنایع دستی در روستاها
- قلعه ماران، دومین ژئوپارک ایران/ جابجایی های مدیریتی طرح قلعه ماران را به حاشیه کشاند
- طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانواده" اجرا می‌شود
- حضور جهاددانشگاهی اردبیل در دومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت کشو‌ر‌های عضو اکو
- اینستکس آن چیزی که ایران انتظارش را دارد نخواهد بود
- مردان مسلح 41 نفر را در مالی کشتند
- حق‌شناس استاندار گلستان و کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد شدند+عکس
- رهبر انقلاب درگذشت آیت الله محقق کابلی را تسلیت گفتند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir