خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » معرفی برگزیدگان جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران 

معرفی برگزیدگان جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اجتماعی

شود. که با ;ر پیشنهاد م& ابراهیم استفاده این امینی اما

نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با تجلیل از ۴۰ دانشجوی برگزیده در ۷ بخش برگزار شد.

9;ی خود در زمینه شهرسازی ارائه می‌داد، امینی عضو شور

به گزارش مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، اختتامیه این جشنواره با تجلیل از ۴۰ دانشجوی برگزیده در ۷ بخش و تقدیر از دانشجویان شرکت‌کننده در جشنواره‌های فرهنگی سیمرغ و نشریات دانشگاهی در سطح کشور برگزار شد.

1740; تغییر رأی سایر اعضا هم تلاش کنند.1;الی که بسیاری از ز&

نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان در هفت بخش تئاتر، فیلم، ادبی، موسیقی، هنرهای تجسمی، نشریات دانشجویی و گرافیک نشریات از ۲۶ آبان آغاز به کار کرد و عصر سه‌شنبه ۲۹ آبان ۹۷ به کار خود پایان داد.

3; بررسی انتخاب نام برای خیابان‌های شهر شد. در جریان ا&

دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با ارائه گزارشی از روند جشنواره گفت: پیشتازی دانشگاه علوم پزشکی تهران در عرصه آموزش و پژوهش سال‌ها مطرح بوده اما در حوزه‌ فرهنگی، هنری و ادبی خلائی احساس می‌شد و برگزاری جشنواره‌ای در این زمینه ضروری به نظر رسید که با پیشنهادهای دانشجویان با این جشنواره موافقت شد.

وی ادامه داد: دانشگاه‌های نسل سوم به انسان‌های توانمند نیاز دارد در این راستا باید برای کسب مهارت‌های فوق‌برنامه و ایجاد محیطی شاد کارگاه‌های توانمندسازی برگزار شود تا تمامی دانشجویان از تک‌بعدی بودن به‌سوی چندبعدی شدن بروند.

حلب چی نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را کاملاً دانشجو محور خواند و افزود: تمامی امور برگزاری این جشنواره به‌صورت شبانه‌روزی به همت دانشجویان انجام‌گرفته که نشان‌دهنده علاقه آن‌ها به برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها است.

وی افزود: این جشنواره فرصت خوبی بود تا دانشجویان پزشکی استعدادها و توانمندی‌های غیردرسی و علمی خود را به نمایش بگذارند. تک‌بعدی بودن دانشجوها در زمینهٔ علمی و درسی، برای رشد توانمندی‌هایشان مناسب نیست.

برگزیدگان نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش های نمایش صحنه ای، نمایشنامه خوانی، اجرا، استندآپ، فیلم داستانی، فیلم مستند، پویانمایی، شعر سنتی، شعر نو، داستان کوتاه، نثر، آواز سنتی، آواز پاپ، تک نوازی، گروه نوازی، خوشنویسی، هنرهای تجسمی، طراحی، نقاشی، کاریکاتور، پوستر، عکاسی، صنایع دستی، اینفوگرافی، نشریات دانشجویی معرفی شدند.

Let"s block ads! (Why?)

#1575;ددان یا حقوقدان هستند. در نژا&# حالی این و تقوی که بود


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
دانشگاه علوم فرهنگی برگزیدگان , تهران علوم جشنواره علوم , برگزیدگان علوم پزشکی فرهنگی , دانشگاه فرهنگی معرفی پزشکی , فرهنگی جشنواره معرفی دانشگاه , فرهنگی پزشکی علوم معرفی , علوم جشنواره برگزیدگان معرفی
- هوای تهران در آستانه آلودگی
- توصیه مفید برای کاهش خطر دیابت نوع 2
- تمام سرویس ادارات مجهز به فیلتر دوده می‌شود
- پاسخ سوال ایرانیان درباره «اینترنت» دست کیست؟!
- محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد
- جزئیات آزمون دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی
- بیکاری جوانان چه آسیب‌های روانی ایجاد می‌کند؟
- فرزندان؛ اولین قربانیان چندهمسری
- معرفی تاکسی‌های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888
- 10 میلیون ایرانی با معضل اعتیاد درگیرند
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir