خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » معرفی برگزیدگان جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران 

معرفی برگزیدگان جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اجتماعی

شود. که با ;ر پیشنهاد م& ابراهیم استفاده این امینی اما

نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با تجلیل از ۴۰ دانشجوی برگزیده در ۷ بخش برگزار شد.

9;ی خود در زمینه شهرسازی ارائه می‌داد، امینی عضو شور

به گزارش مهر، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، اختتامیه این جشنواره با تجلیل از ۴۰ دانشجوی برگزیده در ۷ بخش و تقدیر از دانشجویان شرکت‌کننده در جشنواره‌های فرهنگی سیمرغ و نشریات دانشگاهی در سطح کشور برگزار شد.

1740; تغییر رأی سایر اعضا هم تلاش کنند.1;الی که بسیاری از ز&

نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان در هفت بخش تئاتر، فیلم، ادبی، موسیقی، هنرهای تجسمی، نشریات دانشجویی و گرافیک نشریات از ۲۶ آبان آغاز به کار کرد و عصر سه‌شنبه ۲۹ آبان ۹۷ به کار خود پایان داد.

3; بررسی انتخاب نام برای خیابان‌های شهر شد. در جریان ا&

دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با ارائه گزارشی از روند جشنواره گفت: پیشتازی دانشگاه علوم پزشکی تهران در عرصه آموزش و پژوهش سال‌ها مطرح بوده اما در حوزه‌ فرهنگی، هنری و ادبی خلائی احساس می‌شد و برگزاری جشنواره‌ای در این زمینه ضروری به نظر رسید که با پیشنهادهای دانشجویان با این جشنواره موافقت شد.

وی ادامه داد: دانشگاه‌های نسل سوم به انسان‌های توانمند نیاز دارد در این راستا باید برای کسب مهارت‌های فوق‌برنامه و ایجاد محیطی شاد کارگاه‌های توانمندسازی برگزار شود تا تمامی دانشجویان از تک‌بعدی بودن به‌سوی چندبعدی شدن بروند.

حلب چی نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را کاملاً دانشجو محور خواند و افزود: تمامی امور برگزاری این جشنواره به‌صورت شبانه‌روزی به همت دانشجویان انجام‌گرفته که نشان‌دهنده علاقه آن‌ها به برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها است.

وی افزود: این جشنواره فرصت خوبی بود تا دانشجویان پزشکی استعدادها و توانمندی‌های غیردرسی و علمی خود را به نمایش بگذارند. تک‌بعدی بودن دانشجوها در زمینهٔ علمی و درسی، برای رشد توانمندی‌هایشان مناسب نیست.

برگزیدگان نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش های نمایش صحنه ای، نمایشنامه خوانی، اجرا، استندآپ، فیلم داستانی، فیلم مستند، پویانمایی، شعر سنتی، شعر نو، داستان کوتاه، نثر، آواز سنتی، آواز پاپ، تک نوازی، گروه نوازی، خوشنویسی، هنرهای تجسمی، طراحی، نقاشی، کاریکاتور، پوستر، عکاسی، صنایع دستی، اینفوگرافی، نشریات دانشجویی معرفی شدند.

Let"s block ads! (Why?)

#1575;ددان یا حقوقدان هستند. در نژا&# حالی این و تقوی که بود


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
دانشگاه علوم فرهنگی برگزیدگان , تهران علوم جشنواره علوم , برگزیدگان علوم پزشکی فرهنگی , دانشگاه فرهنگی معرفی پزشکی , فرهنگی جشنواره معرفی دانشگاه , فرهنگی پزشکی علوم معرفی , علوم جشنواره برگزیدگان معرفی
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 9000 تن و جان باختگان به 354 تن رسید/ کشف 958 مورد جدید و ثبت رکورد جدید مرگ در کشورمان
- اسکندر فیروز؛ بیشتر مدیر تا کارشناس
- آمار مبتلایان «کووید-19» به 2922 تن و جان باختگان به 92 تن رسید/ کشف 586 مورد جدید/ تنها یک استان بی کروناست
- کشف 85 میلیون دستکش در 10 روز گذشته
- کمک معیشت دولت شنبه واریز می شود
- جدیدترین تقویم آزمون های پزشکی سال 99 منتشر شد
- نشستن‌های طولانی خطری جدی برای قلب زنان
- آیا مدارس تهران شنبه 3 اسفند تعطیل است؟
- پلیس پول بیمارستان پسر مالباخته را تقبل کرد
- کشف محموله بزرگ شمش طلای قاچاق در مرز باشماق
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khashm.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khashm.ir